افتتاح وب سایت جدید معاونت اداری مالی
خطایی رخ داده است. خطا : EasyDNNRotator در حال حاضر در دسترس نیست

آرشیــــو اخـــــــــبار

تمرینات والیبال شهرداری ارومیه

تمرینات والیبال شهرداری ارومیه

نویسنده: کاربر/ﺳﻪشنبه, 26 شهریور,1392/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه در مراسم آغاز تمرینات تیم والیبال شهرداری ارومیه طی ایراد سخنرانی از چهار برابر شدن بودجه فرهنگی و ورزشی این سازمان خبر داد و اظهار داشت که این سازمان ، حمایت همه جانبه خود را از ورزش این شهرستان در دستور کار خود قرار داده است .

ابراهیم خلیل رضائیه افزود با عنایت به فرامین مقام معظم رهبری و توصیه و سفارش ایشان به جوانان مبنی بر انجام « تحصیل ، تذهیب ، ورزش » خاطر نشان کرد مدیریت شهری ارومیه در کنار فعالیتهای گسترده و همه گیر فرهنگی ، اقدامات قابل ملاحضه ای را در راستای حمایت و تقویت ورزش آغاز نموده است .

در ادامه مراسم که با حضور کادر فنی ، اداری و بازیکنان تیم برگزار میگردید ، پیمان رضایی مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه با دعوت از کلیه ارکان تیم به هم دلی و همبستگی ، رعایت سلسله مراتب و اصول اخلاقی را خواستار شده و با توجه به قدرت و توانایی بالای کادر فنی و انتخاب صحیح بازیکنان تیم ، بدست آوردن نتیجه عالی را در سوپر لیگ سال جاری دور از دسترس ندانست .

و نهایتا سر مربی تیم والیبال شهرداری ارومیه کسب مقام قهرمانی در سوپر لیگ را محقق شدنی دانست و جهت دست یافتن به ایم مهم ، همت و تلاش تیم را خواستار شد .

ابراهیم وطن پرست که از مربیان بنام در این رشته ورزشی در سراسر کشور می باشد ، رعایت نظم ، انضباط و پرهیز از ورود به حواشی را دو نکته بسیار مهم و لازم الاجرا برای تیمش دانسته و رعایت آنرا الزامی دانست

 

تعداد نمایش ها (2440)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x

آمار و عملکرد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اوقات شرعی

نظر سنجی

نظر شما در باره سایت چیست؟
ثبت نظر  نمایش نتایج