افتتاح وب سایت جدید معاونت اداری مالی
خطایی رخ داده است. خطا : EasyDNNRotator در حال حاضر در دسترس نیست

آرشیــــو اخـــــــــبار

شهردار ارومیه در بازدید از پروژه های عمرانی عنوان نمود:

شهردار ارومیه در بازدید از پروژه های عمرانی عنوان نمود:

تا پایان سال 92، همه پروژه های عمرانی به بهره برداری خواهند رسید

نویسنده: کاربر/ﺳﻪشنبه, 26 شهریور,1392/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
شهردار ارومیه که به همراه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه از پروژه های عمرانی بازدید نمود در ادامه سخنانش افزود: برای تسریع در روند احداث این پروژه ها و رضایت مندی شهروندان، از باکس های آماده استفاده شده است.
وی در ادامه افزود: اعتبار هزینه شده برای تقاطع غیر همسطح شهید مدرس 220 میلیارد ریال بوده و برای ساخت این پروژه تعداد 89 شمع با ارتفاع 24 متر و عرض یک و نیم متر استفاده شده و همچنین از 3 هزار تن ورق و آهن و 32 هزار نفر کارگر بطور شبانه روزی،مورد استفاده قرار گرفته است.
وی با اشاره به نقش کارشناسان فرهنگی و فنی در این پروژه ها اظهار داشت: برای زیبا جلوه کردن این طرح ها و همچنین آسیب نرساندن به منظره اماکن موجود در آن ها مطالعات لازم صورت گرفته است، برای مثال در پروژه میثم طول عرشه را به میزان 400 متر انتخاب کردیم، همچنین در زمینه زیباسازی و نورپردازی کارشناسان فرهنگی و مهندسان برق بررسی ها و اقدامات لازمه را انجام می دهند.
محمد حضرت پور گفت: پروژه تقاطع غیر همسطح پل قویون یکی از مهمترین طرح های شهر ارومیه می باشد که با هزینه یک هزار و 740 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید و در این پروژه نیز 12 هزار تن ورق و میلگرد استفاده شده است.

تعداد نمایش ها (2306)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x

آمار و عملکرد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اوقات شرعی

نظر سنجی

نظر شما در باره سایت چیست؟
ثبت نظر  نمایش نتایج